СумБуд

Сумське подружжя створює ляльок із дерева

Суспільство | 12:49, 22.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Створили разом понад півсотні ексклюзивних ляльок. Подружжя Лазаренко шість років як займається лялькарством. Персональної виставки поки не створили. Їх ляльки знаходяться у приватних колекціях по всьому світу.

Ці дві ляльки родина Лазаренків створювала впродовж двох років. Їх робоча назва «Янголи завжди поруч».

Сергій Лазаренко, лялькар, розповів:

«Найдовше часу потрібно на ескізи, на технічний процес, на креслення. А коли вже починаю процес створення, воно вже якось само. В процесі я її якось називаю, підписую ті теки або креслення, щоб не плутати, підписую своїм там ім’ям, прізвиськом, мається на увазі. Коли вона ще не зрозуміло яка створилася і я кажу, вона якась непевна, то ще щось, а коли вже приходить час дати ім’я, то не одного разу не було, що наш замовник вигадав своє ім’я. Ні, говорять, щоб ми дали ім’я».

Створюють свої ляльки з липи, берези, вільхи та фруктових дерев.

Оксана Лазаренко, художниця-лялькарка, розповіла:

«Цей матеріал нам знайомий. Ми його дуже любимо. І дерево, воно таке тепле і має гарну енергетику, позитивну, коли тримаєш у руках, навіть, відчуваєш класну енергетику. І коли ти можеш її оживити й дати дереву нове життя».

Наразі, мають вдома кілька ляльок, які планують відправити замовникам впродовж тижня. Це фото робіт, які родина Лазаренко, створювала впродовж цих шести років. У більшості, ляльки знаходяться за кордоном у приватних колекціях. Подружжя мріє про виставку своїх робіт у Сумах.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: