Керама Хит
Керама Хит

Сумські дорожники розповіли, коли розпочнеться ремонт шляхів

 Поділитися

Поділитися в

Директор КП «Шляхрембуд» Олександр Вегера повідомив на апаратній нараді сьогодні, 26 березня, про готовніть ремонті доріг, як тільки потеплішає

– За зимовий період підприємство повністю відремонтувало дві асфальтні установки. Сьогодні починаємо їх випробування. Я думаю, що протягом двох днів відпрацюємо і в будь-який час запустимо їх у роботу при належних погодних умовах. Я думаю, що це буде не раніше, ніж 10 квітня, тому що за прогнозами плюсова температура буде тільки з наступного тижня. До сезону дорожники повністю готові, готові приступити до робіт. Матеріали частково завезено, частково в дорозі. Що стосується запуску третьої установки, то роботи рухаються. Я думаю, що ми її запустимо на повний цикл десь до 1 травня, тому що асфальтобетон в такій кількості і такої якості потрібен тільки при капітальному ремонті. Тому все йде за графіком, збоїв немає, – повідомив Вегера.

– За новими проектами у нас буде використовуватися повністю новий асфальтобетон, так? – поцікавився перший заступник мера Володимир Войтенко.

– Частково так, на 20 років Перемоги.

– Роменська, верхній шар?

– Роменська це однозначно, там по проекту. І все нові, які спроектовані, будуть проведені по тендеру, будемо починати.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: