Реклама
jurotat

Сумські митники взяли участь в облаштуванні музичної кімнати для діток з особливими потребами

 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 21 вересня, в день Різдва Пресвятої Богородиці відбулося відкриття нової спеціальної дитячої музичної кімнати для дітей з обмеженими можливостями у Сумському обласному центрі реабілітації.

Основним завданням діяльності даного Центру є здійснення заходів, спрямованих на коригування  порушень розвитку дитини-інваліда, навчання основним  соціальним та побутовим навичкам, створення передумов для інтеграції в суспільство та надання дітям  медичного супроводу при здійсненні заходів реабілітації. З метою розвитку соціальної структури Центру, –  забезпечення дітей новим приміщенням для проведення свят, надання можливості займатися на спеціально підібраних музичних інструментах було втілено ідею створення нової обладнаної музичної кімнати.

 

У становленні якої взяли участь і керівництво Сумської митниці ДФС.

«Сумська митниця завжди підтримує усі можливі заходи благодійності не тільки у місті, а й в області, і ця ідея з музичною кімнатою для дітей – інвалідів не виняток. Я, як батько, розумію на скільки ми потрібні своїм дітям, і як важко в нашій країні дітям – сиротам, дітям – інвалідам чи дітям із неблагополучних сімей. Ми зараз живемо у скрутні часи, тому вважаю, що особливу увагу ми повинні приділяти розвитку, підтримці та зростанню майбутніх нащадків, особливо тих, хто в цьому потребує. Адже, процвітання нашої України покладено не тільки на нас, але й на них. І якщо, наше суспільство та кожен з нас, згуртується і почне допомагати нашими дітям, один одному, то з плином часу ми будемо жити в сильній та стабільній державі. Сьогодні, Сумська митниця приєдналася до облаштування спеціального музичного залу для малечі, та забезпечила Сумський обласний центр реабілітації відповідним інвентарем. Ще один крок для майбутнього наших дітей зроблено», – говорить керівник Сумської митниці ДФС Олександр Щуцький.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: