Реклама
jurotat

Сумські митники затримали 20 тонн товару, що прямував до примарного отримувача

 Поделиться

Поделиться в

Днями до митного поста «Бачівськ» Сумської митниці ДФС заїхав вантажний автомобіль з 20 тоннами вантажу, за документами зазначеного як «Сік в асортименті». В якості підстави для проведення митного оформлення товарів в режимі експорт були надані до митного контролю: транспортна накладна, рахунок фактури  та митна декларація, що була оформлена Одеською митницею ДФС.

Згідно поданих документів  власник перевозив 20 тонн соку вартістю близько 215 тис. грн. з України, а саме з Одеси до Грузії.

Під час перевірки митниками було з’ясовано, що відправником є Одеська фірма, покупцем – компанія у Великобританії, а отримувачем підприємство в Грузії. При відпрацюванні фахівцями Сумської митниці ДФС наданої інформації було отримано достовірні дані, що отримувач насправді вже досить великий проміжок часу не робить ніяких закупівель та не оформлює жодних договорів на ці чи подібні товари,  ані в зазначеній, ані в інших фірмах-виробниках.

Таким чином сумські митники викрили схему надання до органів доходів та зборів завчасно неправдивої інформації про отримувача та місця доставки шляхом підробки документів.

Також при проведенні додаткових заходів виявилося, що подібні махінації проходять через декілька областей та за попередніми не офіційними даними товар у такий спосіб намагаються переправити до терористичних організацій ДНР та ЛНР.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: