СумБуд
СумБуд

Сумські науковці експериментують над батончиками із цвіркунів (ФОТО)

 Поділитися

Поділитися в

Сумські науковці почали експериментувати і розробляти альтернавтивну їжу. Так, у їх доробку є вже органічні чіпси, веганське сало і батончики із цвіркунів. З останніми вони не припиняють експерементувати.

Науковець Дмитро Бідюк пише на своїй сторінці у Фейсбук, що цього разу він зі своєю командою навіть вперше продегустував свої вироби.

Також команда сумських експекспериментаторів анонсувала розробку ZERO Bar, що передбачає напої без цукру, глютенуі лактози. Такий напій може стати у майбутньому гарною альтернативою для людей, які страждають від таких сильних алергенів, як глютен і лактоза.

Зовсім недавно в лабораторії кафедри технології харчування СНАУ, що знаходиться в комбінаті громадського харчування, ми ВПЕРШЕ разом із Виктория Каблюк виготовили “смаколики з цвіркунів” – протеїнові батончики з додаванням борошна з цвіркунів! Це тема її магістерської роботи. Та не тільки вперше виготовили, а й вперше ПРОДЕГУСТУВАЛИ! Ось імена сміливців – Stepanova Tania, Виктория Макарова (Victoria Makarova), Анна Кудаковская. Ми спробували додавати до складу батончиків до 10% цього порошку. Звичайно виріб недосконалий та потребує доопрацювання. Але цікаве з цього всього те, що навіть за вмісту цвіркунів 10% вони взагалі не відчувалися!Лише колір став темнішим за контроль. На фото ви можете бачити 6 зразків – один контроль без борошна, а інші 5 із вмістом борошна від 2% до 10%. Наступними нашими шагами буде розроблення ZERO Bar (без лактози, глютену та цукру), а також органічних протеїнових батончиків із цвіркунами, – пише сумський науковець Дмитро Бідюк.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: