Реклама
jurotat

Сумські податківці фіксують позитивну динаміку сплати ПДВ

 Поделиться

Поделиться в

З початку 2017 року платники, які обслуговуються в Державній податковій інспекції Сум, сплатили 327,4 млн грн податку на додану вартість. Це на 31 відсоток (або на 77,5 мільйонів) перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Про це повідомляє RegioNews.

Податківці впевнені, що суттєвий зросту збір ПДВ досягнули завдяки електронному адмініструванню податку на додану вартість, зокрема, запровадженню системи моніторингу оцінки ризиків, яка автоматично зупиняє реєстрацію сумнівних податкових накладних.

Адже новий механізм дозволяє аналізувати податкову накладну на наявність ризиків, що сприяє підвищенню ефективності боротьби з ухиленням від оподаткування.

«Слід зазначити, що аналіз кожної податкової накладної відбувається виключно в автоматичному режимі і без жодного втручання з боку фахівців ДФС. Лише у випадку, коли постачальник фактично не здійснює господарську операцію, а реєструє податкову накладну з метою надання покупцю необґрунтованої податкової вигоди у вигляді неправомірного сформованого кредиту з ПДВ, рух такої ризикової податкової накладної зупиняється», — повідомляють в інспекції.

Звертаємо увагу, що кожен платник ПДВ, який має обґрунтовані докази реальності здійснення заблокованої операції, має право подати документи, підтверджуючі реальність здійснення господарської операції на розгляд спеціальної робочої групи при Головному управлінні ДФС у Сумській області. Рішення щодо розблокування ухвалює спеціальна комісія при ДФС України.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: