СумБуд
СумБуд

Сумські школярі замість атестата отримають три свідоцтва

Освіта, Суспільство | 20:40, 7.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Українські школярі відтепер отримуватимуть після 4-го класу – свідоцтво про отримання початкової освіти; після 9-го – свідоцтво про здобуття базової середньої освіти; а після завершення школи в 11-м (12) класі – свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти.

Така постанова була прийнята на засіданні уряду 6 березня 2019 року. Щоб всі ці документи були доступні і для осіб з вадами зору, їх почнуть виготовляти з використанням шрифту Брайля.

«Ми розпочали реформу Нова українська школа, в вересні 2019 го вже два класи – перший і другий – почали вчитися за новим стандартом. Ми інвестуємо в обладнання природничо-математичних кабінетів і формуємо мережу опорних шкіл для підготовки до реформи на наступних рівнях освіти. Однак є ціннісні речі, які також потрібно враховувати. Ще з радянських часів ми маємо атестат про повну загальну середню освіту, такого ж зразка документ діє в РФ, але у всіх цивілізованих країнах світу ця практика не поширена. Також документи повинні бути доступні. У нас щороку в школах зростає кількість дітей з особливими освітніми потребами. Отримуючи свій документ про освіту, вони мають право розуміти, що там написано. Тепер така можливість з’явиться», – пояснила міністр освіти Лілія Гриневич.

Важливо, що постановою вперше передбачений документ єдиного зразка після завершення початкової школи. Поки його не видавати безпосередньо школярам, ​​однак планується, що всі свідчення, зокрема про отримання початкової освіти, будуть занесені в єдину державну базу. Це полегшить відновлення документів, а також перехід дітей із закладу в заклад, – Ваш Шанс.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: