Керама Хит
Керама Хит

Сумські вболівальники помилились у виборі чемпіона світу з футболу: Франція вдруге виборола кубок

Суспільство | 20:25, 15.07.2018

Запекла фінальна боротьба завершилася перемогою французької збірної з рахунком 4:2.

Не дивлячись на блискуче володіння м’ячем, хорвати не змогли вибороти чемпіонський кубок.

Розпочався матч не на користь Хорватії, на 18 хвилині автогол змінив рахунок на перевагу Франції. Та вже через 10 хвилин “шашкові” виправили ситуацію, зрівнявши рахунок. Контратака завершилася пенальті, на 38 хвилині Антуан Грізманн реалізував штрафний та зробив французьку збірну переможцем першого тайму.

Після перерви французька команда продовжувала штурмувати Хорватію та вже на 59 хвилині м’яч залетів до воріт збірної. З рахунком 3:1, Франція продовжувала атакувати, і на 61 хвилині Кіліан Мбаппе приніс гол своїй команді. Після 4 пропущеного м’яча, Хорватія почала контратаку. На 69 хвилині Маріо Манджукіч, обігравши французького голкіпера, забив другий гол на користь  хорватської збірної, проте це не врятувало команду. Франція стала чемпіоном світу з футболу 2018.