СумБуд
СумБуд

Сумський обласний центр служби крові – столиця світового донорського руху

 Поділитися

Поділитися в

Чому столиця? Бо більше ніде у світі на тисячу населення немає 190 донацій! Навіть в Америці він ледве доходить до 100.

А ще саме Сумський центр крові єдиний в Україні підтвердив відповідність своєї роботи Міжнародному сертифікату ISO 9001:2015. Він гарантує найвищий в Україні рівень безпеки та якості компонентів крові.

У будь-який момент волонтери готові відвезти кров у зону АТО.

Вражаюче? Чи не так?

З нагоди Міжнародного дня донора у Сумському обласному центрі служби крові пройшли урочисті заходи, під час яких вручали подарункові сертифікати переможцям віршованого конкурсу про донорство, провели флешмоб «Мова – кров нації», влаштували творче привітання від колективів обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

«На кінець 2017 року у базі Сумського обласного центру служби крові було зареєстровано 45162 донори. Порівняно з 2015 роком кількість донорів збільшилася майже у два рази. 90% з них – штатні донори, які здають компоненти крові регулярно», – розповіла головний лікар СОЦСК Світлана Кривцун.

Сьогодні були й такі, що здавали кров цілими родинами. Наприклад, Сергій Карпенко.

«Когда, попал сюда первый раз, то очень порадовало современное оборудование и условия. Это правильно сдавать кровь, так как в некоторых ситуациях кровь нужна срочно и нет времени её собирать, а так она есть в банке крови, поэтому теперь мы стараемся сдавать её всей семьей».

Тим не менш, під час свят кількість донорів зменшується.

Нині донори здають кров у європейських умовах, адже за останні два роки глобально реконструювали центр крові, в ремонт і обладнання якого інвестори вклали понад 2,5 мільйони доларів – безпека для донора і реципієнта забезпечена на 100%.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: