Реклама
jurotat

Сумський притулок для тварин чекає переїзду

Суспільство | 22:15, 7.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, під час апаратної наради  в. о. міського голови Володимир Войтенко поцікавився у директора департаменту інфраструктури міста Григорія Яременка, на якій стадії знаходиться вирішення питання розміщення КП «Центр догляду за тваринами».

Зокрема, Володимира Войтенка цікавило вивезення несанкціонованого звалища по вул. Римського-Корсакова, де вже найближчим часом має розміститись комунальне підприємство.

Григорій Яременко повідомив, що по вул. Римського-Корсакова несанкціоноване звалище відходів вивезене. І хоча за попередніми розрахункам об’єм відходів сягав 300 м. куб. сміття, було вивезено більше 500 м. куб., — пише Інфопортал міськради.

Наразі роботи за цією адресою виконані лише на половину: «Вивезли частково, тільки те, що змогла взяти техніка, яка є у підприємства зараз. Потрібна більш потужна техніка», – сказав він.

З цим погодився і директор КП «Сумижилкомсервіс» Богдан Здєльник. Проте зауважив: «Наразі те, що було складовано у вигляді «гір» – ми прибрали. Аби прибрати те, що залишилося в землі з грунтом, потрібно направляти бульдозер, взяти шар землі і далі вже зробити необхідний майданчик. Питання в тому, що ми неодноразово зверталися – покажіть межі, де необхідно це зробити. Але відповіді ми так і не отримали. Все, що можна було забрати навантажувачем, ми прибрали».

Було доручено профільному заступнику Олександру Журбі одразу після апаратної наради разом із керівниками відповідних служб зібратися на нараду під своїм головуванням і вирішити це питання та привести до належного стану вказану територію.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: