Реклама
jurotat

Сумський центр служби крові відвідали експерти з Києва

Події, Суспільство | 13:25, 9.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

Гості з усіх куточків України та з-за кордону у Сумському обласному центрі служби крові бувають часто. І одне з питань, яке завжди привертає увагу – це робота з донорами. Адже в інших регіонах України та м.Київ пацієнти та їх родичі вимушені самотужки шукати донорів потрібної групи та обстежувати їх за власний кошт. Звичайно, це дуже незручно – особливо коли мова йде про людей з важкими захворюваннями, які потребують значної кількості переливань. На допомогу пацієнтам та батькам хворих дітей приходять лише громадські рухи та об’єднання, яким доводиться на ходу вчитися організації роботи з донорами, залученню нових і нових небайдужих людей, популяризації донорства.

Один з найбільш активних київських проектів у цій сфері «Середи в Охматдиті». Як і сумські об’єднання, він має на меті не лише забезпечити компонентами крові онкохворих дітей, що проходять лікування в Охматдиті, але й виховати нову формацію донорів, які б вважали донорство не особливим вчинком, а елементарною звичкою соціально відповідального члена суспільства.

5 вересня СОЦСК відвідали дуже цікаві та приємні гості: ініціатор та куратор проекту «Середи в Охматдиті» Олена Балбек і відомий блогер та журналіст Ярослава Гресь, керівник PR-агенції, яка займається виключно соціальними та культурними проектами.

Керівництво СОЦСК і керівник ТОВ «Біофарма Плазма» Оксана Плотнікова провели для гостей детальну екскурсію, вичерпно розповіли про все, що цікавило громадських діячів. Враження залишилися якнайкращі.

«Я знала, що ваш центр крові є прикладом зразкового центру, — каже Олена Балбек. — І мені дуже хотілося побачити зразковий центр крові. Бо я бачила вже дуже багато різних центрів. У вас дуже сподобалося, все гарно.»

«Такі інноваційні проекти дуже важливі для будівництва нового українського суспільства, вони показують, що все можливо, що у нас це може працювати ефективно, — підсумувала Ярослава Гресь. – Сподобалося, що ви відкриті і прозорі для всіх, хто завгодно може приїхати, все побачити, оглянути. Ще дуже сподобалася ідея зі шкільними екскурсіями у центр крові. Коли це покоління виробить правильне ставлення до донорства, у нашому суспільстві ніколи не буде запитань, чому потрібно здавати кров.»

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: