Керама Хит
Керама Хит

Сумську активну молодь на форум запрошує Дніпро

Суспільство | 16:00, 15.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

З 21 по 26 серпня відбудеться Міжнародна акція «Форум української молоді діаспори «Дніпро 2017», спрямована на формування патріотичної свідомості молоді. Про це повідомляє сайт ОДА.

В офіційному відкритті форуму 22 серпня участь візьмуть молодіжні лідери та активна молодь діаспори й України, представники Світового та Європейського Конгресу Українців, керівництво держави, дипломатичний корпус, духовенство, євродепутати, політичні, громадські та культурні діячі України.

У програмі акції запланована робота за тематичними секціями, панельні дискусії, та неофіційна пізнавально-навчальна частина, яка складатиметься з відповідних тренінгів, семінарів, зустрічей та майстер-класів.

Витрати на проживання та харчування учасників покриваються за рахунок організаторів заходу.

Для участі у заході необхідно до 1 серпня заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://fumd.skumo.org

Основними завданнями заходу є об’єднання керівників українських молодіжних організацій діаспори та їх згуртування навколо ідеї консолідації світового українства заради підтримки та допомоги Україні, а також розбудови міжнародних діаспорних структур, зміцнення та налагодження міжнародних зв’язків із молоддю, громадськими та культурними діячами України.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: