СумБуд

Сумський мер розповів про подальші дії міської влади у період воєнного стану

 Поділитися

Поділитися в

Під час чергової сесії Сумської міської ради Олександр Лисенко доповів про прийняття введення воєнного стану у 10 областях України. Мер закликав сумчан не панікувати та розповів про подальші дії місцевої влади.

“Часткова мобілізація оголошується Президентом України у строки і обсягах відповідно до безпеки і оборони України. Це відповідь на ті питання, коли люди кажуть, що вже сьогодні почалась мобілізація. Друзі, буде відповідний Указ Президента. Цей закон набирає чинності з дня його опублікування. Сумською міською ради було створено Штаб оборони у 2014 році. Вчора мною було підписано рішення про створення Ради Штабу оборони, яка вже розпочала свою роботу. Ми працюємо над посиленням режиму роботи виконавчих органів Сумської міської ради, посиленням режиму контролювання у місті Суми, перевіркою матеріального та фінансового резерву з урахуванням потреб для організації необхідних дій. Це додаткове фінансування для матеріального забезпечення можливості здійснення своїх повноважень органів силових структур, а також військових підрозділів, що розташовані на територіях міста. Також Штаб оборони працює над посиленням охорони та безпеки закладів освіти медицини й об’єктів, що забезпечують життєдіяльність нашого міста”, – говорить міський голова.

Олександр Лисенко закликав городян зберігати спокій і не піддаватися на провокації.

“Ми чекаємо на директиви, яким чином будемо діяти згідно прийнятого Закону, як тільки вони надійдуть, мешканці міста будуть проінформовані про те, що буде відбуватись і над чим ми будемо працювати”, – зазначає мер.

Зазначимо, відповідно до Указу Президента, воєнний стан в Україні триватиме до 14:00 26 грудня 2018 року.

До речі, вчора ми писали про те, що потрібно знати сумчанам про введення воєнного стану в країні. 

Нагадаємо, народні депутати Сумщини дали три голоси “за” введення воєнного стану з шести.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: