СумБуд
СумБуд

Сумським кадетам розповіли про права людини

Суспільство | 13:18, 6.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Кадетам – майбутнім захисникам України, фахівці обласної юстиції у партнерстві з представником громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини розповіли про основоположні права людини, що закріплені в Загальній декларації прав людини.

Метою зустрічі з учнями Кадетського корпусу імені Харитоненка стало обговорення важливих тем для сучасних молодих людей та всього суспільства в цілому.

У сучасному світі, на жаль, існують проблеми, коли права порушуються. Одна із таких форм порушення – булінг, поширений у підлітковому середовищі. Отож про види булінгу, фізичне насильство, інші форми, зокрема, економічне, психологічне та сексуальне насильство говорили дуже по-дорослому.

Теми для спілкування з кадетами обрано не випадково, адже на часі важливо, щоб молоді люди були добре обізнані про весь спектр прав, що належить кожній людині та знали як їх захистити у разі порушення. Сьогоднішні юнаки – це надійні захисники своєї країни, своєї родини, вони – сильна половина людства. Саме вони мають вже зараз формувати сталевий характер, непохитне негативне ставлення до порушення прав людини та незламно й віддано стояти на захисті українського народу.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: