СумБуд
СумБуд

Суми очистять від сміття до Дня Незалежності

 Поділитися

Поділитися в

На апаратній нараді при голові облдержадміністрації обговорили питання санітарного очищення міста. До 22 серпня усе сміття повинні вивезти з обласного центру Сумщини.

З’ясувалося, що останнім часом різко збільшилася кількість порушень по санітарному очищенню міста Суми. Було обстежено 26 майданчиків та виявлено 20 порушень «Мусоном» та 6 порушень Сервіс ресурсом. Найбільшим порушенням є вилив рідкої фракції побутових відходів на територію майданчиків та за її межі.

“Інспекцією заплановано позапланові заходи з огляду майданчиків та по обміру площ забруднення та нарахування шкоди даним підприємствам. Власники цих контейнерів повинні мити та дезінфікувати їх 1 раз на 10 днів”, – зазначив Геннадій Базаров, начальника Державної екологічної інспекції у Сумській області.

Великі проблеми виникають з підрядником ТОВ «А-Муссон».

«Протягом червня-липня ми зробили 39 приписів цій компанії через неналежну якість вивезення сміття. За рішенням виконкому вони мають двічі на тиждень вивозити сміття. Якщо і далі так буде, то міська влада підніматиме питання щодо розірвання договору або введення санкцій, які мають змусити «А-Муссон» виконувати свою роботу”, – повідомила Ольга Волошина, заступник міського голови.

Очільник області звернув увагу на те, що сумська міська влада повинна вжити усіх заходів, аби очистити обласний центр від сміття від, адже сум’яни й гості міста не можуть відзначати День Незалежності у бруді.

Нагадуємо, нещодавно ми писали про те, що сумчани пропонують штрафувати компанії, які вивозять сміття. 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: