СумБуд
СумБуд

Ситуативне життя сумчан

Суспільство | 10:45, 21.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Андрій Кисіль

На жаль, на сьогоднішній день життя сумчан залежить від випадку чи обставин. Взяти звичайну буденну ситуацію: жоден житель міста очікуючи свій тролейбус на зупинці не може бути впевненим, що він прийде саме в зазначений час, адже все залежить від того чи вийде тролейбус на маршрут якщо ні, то замінити його нічим, від настрою водія, або ж взагалі від графіку на зупинці, який  не співпадає з часом зазначеним у водія. Ми ж мусимо жити в режимі “як вийде” –  це не просто сумно, а страшно.

Страшно жити у місті, де відводячи дитину у садок або школу маєш думати чи  ввімкнули там опалення, чи захворіє твоя дитина або ж  цього раз минеться.  Очікуючи на швидку до години, а іноді більше, приїжджають лікарі, котрі не мають елементарного уколу, який може врятувати життя близькій людині. Сідаючи у ліфт ти не можеш бути впевненим, що доїдеш до низу,або застрягнеш чи впадеш разом з ним униз. Страх переповнює нас, коли не можемо бути впевнені у своєму завтрашньому  дні у нашому місті.

Міська влада намагається змінити цю ситуацію, розробляючи план розвитку міста Суми,  що є великим кроком, адже це дає шанс на прогнозоване майбутнє, побачити як ми будемо жити через декілька років.

Проте не дивлячись на це хочеться розуміти: що робити з панельними будинками, які давно вичерпали свій ресурс, знаходяться в аварійному стані та від найменшого сейсмічного поштовху можуть перетворитися у руїни.  У всіх розвинутих країнах такі будинки зносять, а мешканцям надають  нове житло. Які плани на це у міської влади, чи хтось взагалі думає про це?

Теплопостачання міста. Хоч місто має свою ТЕЦ кожен опалювальний сезон сумчани продовжують молитися за подачу тепла, та віддавати останні копійки зі своїх гаманців, розуміючи, що у міської влади немає будь-якого впливу на цю ситуацію. Теплопостачання міста – одне з основних питань  життєзабезпечення мешканців міста, оскільки замерзати у своїх квартирах нікому не хочеться. Чи планує влада вирішувати дану проблеми, чи так і будемо прив’язані до примх бізнесменів?

Транспорт.  Маршрутки – основний засіб пересування сумчан, що не тільки б’ють по кишені кожного разу з підняттям тарифів, а ще й по екології міста своїми викидами сильніше, ніж «Хімпром».  На жаль, влада за довгий час не створила альтернативи комфортного пересування для містян. Виникає питання: «Коли ви плануєте це зробити?» Скільки ще сумчанам чекати, щоб не пристосовуватись  до ситуацій, а жити у комфорті?

Стільки постає питань, відповіді на які ми маємо бачити в плані розвитку міста. Та чи будуть вони там?

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: