СумБуд

Табір «Зоряний» КП «Шляхрембуд» зустрічає першу зміну

 Поділитися

Поділитися в

15 червня у дитячий оздоровчий табір «Зоряний» КП «Шляхрембуд» заїзжає перша зміна відпочивальників. У своїх стінах на відпочинок і оздоровлення табір прийме 246 дітлахів.

«Спільно з профспілковою організацією ми вирішили підтримувати і зберігати об’єкти соціального спрямування. Одним з таких об’єктів є табір «Зоряний». Адже діти повинні влітку відпочити, набратися сил та яскравих вражень. Наше завдання зробити все від нас залежне, щоб умови перебування в таборі були безпечними, а атмосфера сприятлива для відпочинку», – зазначає директор КП «Шляхрембуд» Олександр Вегера.

Так, протягом року на утримання та проведення ремонтних робіт, підприємством було витрачено близько 1 мільйона гривень. За ці кошти було проведено ремонт приміщень, закуплено нове обладнання, постільна білизна, тощо. Фахівцями відповідних служб проведено обстеження електрообладнання, оброблено протипожежними сумішами.

Також, колектив табору підготував навчально-розважальні програми та виховні заходи для дітей різного віку. На дітей очікують захоплюючі майстер-класи, зустрічі з цікавими людьми, різноманітні ігри.

Нагадаємо, напередодні відкриття табору сюди завітала комісія з обстеження стану позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, що інспектувала «Зоряний» на дотримання правил охорони праці, забезпечення експлуатації будівель та споруд, атракціонної техніки та промислової безпеки. Перевірили також і те, як забезпечується постачання продуктів харчування, які мають бути гарантованої якості та мати супровідні документи.

Наприкінці перевіряльники винесли вердикт: табір «Зоряний» КП «Шляхрембуд» відповідає усім вимогам і може оздоровлювати дітей.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

MOST
метизная компания
MOST
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: