Реклама
jurotat

Тарас Безпалий: Суд вдруге встановив, що Юрій Чмирь не є підозрюваним

Події, Суспільство | 21:20, 9.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

9 серпня Зарічний районний суд м. Суми встановив, що Юрій Чмирь не є підозрюваним, а Сумська обласна прокуратура порушує процесуальні дії. Відтак своєю ухвалою суд зобов’язав обласну прокуратуру анулювати в Єдиному реєстрі досудових розслідувань відомості про оголошення підозри Юрію Чмирю та вчинення ним правопорушень.

«27 липня суддя Зарічного райсуду Є. В. Янголь вмотивовано відмовив Прокуратурі Сумської області в обранні запобіжного заходу щодо мого підзахисного Чмиря Ю. П. Наступного дня прес-служба прокуратури на своєму офіційному сайті написала, що Чмирь Ю. П. все ще підозрюваний, суд про таке не говорив, а у адвоката викривлене бачення світу. 1 серпня, у повному тексті судового рішення, суд все ж вказав, що Чмирь Ю. П. НЕ підозрюваний. Проте вже через дві години прокуратура швиденько оголосила про закінчення досудового розслідування (ніби не помічаючи рішення суду) і не посоромилися пропіаритися всіма можливими способами», – зазначає на сторінці у Фейсбук юрист.
Після такої безпрецедентної у правовому полі поведінки адвокат Тарас Безпалий подав скаргу до того ж Зарічного райсуду про скасування рішення прокурора Сумської області щодо вручення повідомлення про підозру його підзахисному.
«9 серпня ухвалою слідчого судді Мальованою-Когер В. В. вкотре встановлено, що Чмирь Ю. П. НЕ підозрюваний, і прокуратура зобов’язана внести відповідні зміни до Єдиного реєстру досудових розслідувань (виключити відомості про оголошення підозри Юрію Чмирю та вчинення кримінальних правопорушень), – акцентує правозахисник і резюмує, – дивлячись на упереджене ставлення органів сумської прокуратури, у мене є сумніви щодо об’єктивності розслідування даної справи».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: