СумБуд
Керамо Хит

“Теплі квартири” для мешканців Курського мікрорайону

ЖКГ, Суспільство | 08:05, 23.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

На сайті онлайн-петицій зареєстровано звернення “Створення програми ” Теплі квартири” для мешканців Курського мікрорайону , яких помешкання опалюється котельнею Північного промвузла”.

“Мешканці житлових будинків №71,77А,77Б,81А,81Б,81В,,85,87,89,91 по вул. Ковпака прожили опалювальний період 2018-2019 років з перебоями в наданні ополення. По-перше : включення відбулося із запізненням; по-друге: п’ять разів зупиняли опалення у зв’язку з поривами з внутрішньо-дворових мереж. Попереду очікуємо опалювальний період 2019-2020 років з тривогою,так як спостерігали методи виконання робіт та жахливий стан мереж. Ми розуміємо, що для реконструкції необхідні мільярди гривень,яких немає ні в бюджеті міста, ні в бюджеті держави. В зв’язку з цим просимо керівників міста та депутатів всіх рівнів допомогти мешканцям перелічених будинків вирішити проблему безперебійного та якісного опалення помешкань. Пропонуємо створити програму “Теплі квартири” , яка б передбачала фінансування проекту та газового трубопроводу за рахунок бюджету , а мешканцям надати право на кредитування устаткування індивідуального опалення.Вважаємо,що немає іншого методу в отриманні якісного опалення квартир. Мешканці зазделегідь вдячні за порузуміння в данному питанні та підтримку. Маємо надію , що спільними зусиллямипроблема буде вирішена”, – пише автор петиції Тітаренко Наталія Іванівна.

Почали збирати підписи 21 серпня, а до кінця збору підписів залишилося 43 дні. Петицію вже підписали 15 осіб з 250 необхідних.

Підписати петицію можна тут.

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: