Реклама
Керама Хит

Термін збору підписів на підтримку петицій до Сумської міськради урізали вполовину

 Поділитися

Поділитися в

Foto

Збір підписів на підтримку електронних петицій до Сумської міської ради зменшено з 90 до 45 днів, – повідомляє Інфопортал міськради

Це одна з новацій Положення про порядок подання електронних петицій та їх розгляду органами місцевого самоврядування міста Суми, яке депутати міської ради затвердили 25 жовтня на черговій сесії.

Тож інформуємо, що по електронним зверненням, які були оприлюднені на веб-порталі «Єдина система місцевих петицій» після 2 жовтня включно, збір підписів на підтримку триватиме 45 днів (таких наразі двадцять). По решті – три місяці.

Кількість підписів, які необхідно отримати, аби електронне звернення було розглянуто, залишається незмінною – 250.

Нагадаємо, що електронна петиція – це особлива форма колективного звернення громадян до Сумської міської ради, її виконавчого комітету та інших виконавчих органів Сумської міської ради щодо вирішення питань, які належать до їх повноважень, яке, за умови набрання необхідної кількості голосів, обов’язкове для розгляду органами місцевого самоврядування міста Суми.

Станом на 3 листопада, збір підписів тривав по 60 зверненням, 5 петицій перебувало на розгляді та ще по 125 були надані відповіді.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: