СумБуд

Товаровиробники Сумщини презентували свою органічну продукцію

 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині тематичний аграрний форум «Органічне виробництво — повага до себе і своєї землі» проходить вже утретє. Цього року організатори – обласна влада, Сумська торгово-промислова палата та обласний фонд підтримки підприємництва – вирішили його провести у селі Воздвиженське Ямпільського району, де зберігся старовинний сад, закладений ще за часів існування Хрестовоздвиженського братства, заснованого Миколою Неплюєвим.

Цьогорічний слоган форуму – «Стародавні сади – цінність для майбутніх поколінь». У цих словах розкривається основна ідея аграрного заходу – відкриття можливостей використання давніх народних сортів фруктів, зокрема – яблук, у сучасному садівництві.

У форумі взяли участь підприємці та науковці Сумщини та України, які займаються питаннями садівництва, реалізації продукції, переробки фруктів, розвитком зеленого туризму, спеціалісти у сфері ведення органічного садівництва, місцеві жителі тощо. Учасники форуму мали можливість відвідати та дегустувати натуральну і органічну продукцію з яблук та ягід.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: