Третій еко-трейл провели у Могриці (ФОТО)

Суспільство | 13:33, 25.06.2019

Третій еко-трейл “3rd RAIN Mohrytsia Eco Trail 2019” стартував на Сумщині.

Учасники долали 10 та 20-кілометрові дистанції. Особливістю трейлу є екстримальні умови для спортсмена. Вапнякова траса пролягала через ботанічний заказник «Банний Яр» та стала справжнім випробуванням для бігунів.

Серед спортсменів, що долали 20 кілометрів, першість у віковій категорії абсолют здобув Петро Шукалович (1:37:49), “срібло” отримав Павло Балабанов (1:45:40), третю сходинку зайняв Костянтин Кісиленко з результатом 1:58:13.

10-кілометрову дистанцію першим пробіг Сергій Тарабан (50:40), другою фінішувала Ольга Балабанова (52:39), “бронзовим” призером став Євген Тарасенко (55:01).