СумБуд
СумБуд

Тростянець співпрацюватиме з містом у Чехії

Суспільство | 13:42, 22.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

З 2017 року Тростянецька міська рада розпочала налагоджувати зв’язки з Чеською республікою.

В урочистому святкуванні Дня міста брала участь офіційна делегація з міста Бистршице-над-Пернштейн, повідомили в Тростянецькій міськраді.

У 2018 році дружні взаємини між двома містами посилилися діловими: було підписано Угоду про партнерство та співробітництво між містом Тростянець (Україна) і містом Бистршице-над-Пернштейн (Чеська республіка). Угоду підписали голова Тростянецької міської ОТГ Юрій Бова і староста міста Бистршице-над-Пернштейн Карела Пачіска.

Передбачається, що першим кроком після укладення угоди стане участь Тростянецької громади в грантовому конкурсі «Місцеві органи влади: партнерство для сталого розвитку міст», реалізація якого здійснюється Європейською комісією.

Співпраця Тростянецької громади з містом Бистршице-над-Пернштейн має на меті спільні дії з обміну досвідом в галузі впровадження місцевого самоврядування та громадських зв’язків, спрямованих на співпрацю і спільні проекти; підтримку співпраці в галузі культури і спорту; співпраця з підготовки, подання та реалізації спільних проектів Європейських транскордонних та національних програм.

Данкор

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: