СумБуд
СумБуд

Тростянецькій бібліотеці пожертвували 7 тисяч євро

Суспільство | 16:54, 12.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Прапраправнучка Л. Є. Кеніга пожертвувала Тростянецькій публічній бібліотеці близько 7 тисяч євро.

Відвідини оновленої Тростянецької публічної бібліотеки у вересні, на День міста, надихнули прапраправнучку Леопольда Кеніга пані Sibylle Strack-Zimmermann на нову благодійну справу.

Поспілкувавшись з директором бібліотеки Людмилою Єфремовою та дізнавшись, що бібліотечні фонди потребують осучаснення та поповнення пані Сібілія перейнялася цим питанням й знову вирішила допомогти.

Слід зазначити, що тема книгозбірні, читання, меценатці є дуже близькою, бо вона свого часу працювала в книжковому магазині.

Пані Sibylle Strack-Zimmermann тростянецькими бібліотекарями був надісланий перелік книжок, які бажано б мати у Тростянецькій публічній бібліотеці. Це новинки української та зарубіжної поезії та прози, програмні шкільні посібники, література для саморозвитку тощо. Ухваливши перелік примірників, пані Сібілія вже перерахувала 6975 євро для їх придбання.

За словами директора бібліотеки Людмили Єфремової, за влагодійні кошти будуть придбані сучасні книжки кращих українських видавництв. Варто нагадати, що прапраправнучка Л. Є Кеніга допомагає бібліотеці вже вдруге. У листопаді 2017 року було придбано 340 примірників дитячої літератури за її кошти в сумі близько 36 тисяч гривень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: