Реклама
jurotat

У Шостці відкрився центр служби крові

Події, Суспільство | 13:40, 15.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Незважаючи на всі сучасні фармацевтичні технології, повноцінної заміни для людської крові не існує. Лише справжня кров може стати порятунком для жертв аварій і катастроф, тяжких захворювань — передусім онкологічних та гематологічних, породіль та малюків, що народилися з важкими патологіями. Тому на Сумщині багато підприємств створюють власні банки крові, з яких безкоштовно виділяються препарати крові для співробітників та їх рідних. На жаль, до сьогодні цю можливість мали лише сумчани та жителі Сумського району. Однак нещодавно до них долучилися жителі Шостки.

Цей районний центр — місто обласного значення, з великою кількістю населення і працюючих підприємств. Тому шосткинці життєво потребують власної служби крові. І вже зараз всі бажаючі жителі міста, що не мають протипоказань для донорства, зможуть здійснити кроводачу в новому центрі служби крові, що відкрився за адресою: м.Шостка, вул.Знаменська, 6. Час прийому донорів у центрі крові: з 8 до 15 години, вихідні — субота та неділя.

Як і в Сумах, донори зможуть отримати компенсацію за компоненти крові, також їм в обов’язковому порядку компенсується вартість обіду.

Вітаємо шосткинців з цією знаменною подією і нагадуємо про необхідність дотримання донорської дієти. Перед кроводачею протягом трьох днів не можна вживати анальгетики та аспірин, двох днів — алкогольні напої, добу — жирну, смажену, копчену їжу, молочні продукти, яйця. Вранці перед кроводачею — легкий дієтичний сніданок.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: