Реклама
jurotat

Цілодобово та безкоштовно: відтепер звернутись до мера Сум і отримати офіційну відповідь можна онлайн

Суспільство | 18:20, 3.06.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

З учорашнього дня, 2 червня, звертатися до мера міста сумчани можуть через Державну систему електронних звернень.

Модуль онлайн-приймальні міського голови на Інформаційному порталі Сумської міської ради буде відключено, —  повідомляється на одноіменному порталі.

Натомість, Сумська міська рада зареєстрована в Державній системі електронних звернень (портал z.gov.ua) — єдиному інформаційному веб-ресурсі звернень громадян до органів державної влади та місцевого самоврядування.

За допомогою цього порталу громадяни мають можливість формувати, гарантовано надсилати юридично значимі звернення в електронному вигляді та запити на отримання публічної інформації через єдину точку доступу (за принципом «єдиного вікна») через Інтернет.

Система дозволяє направляти звернення до всіх виконавчих органів Сумської міської ради, забезпечує оперативний контроль з боку громадян за розглядом їх звернень, ведення органами місцевого самоврядування обліку та контролю за вирішенням порушених у них питань, надає можливість формувати статистичний облік звернень та запитів на отримання публічної інформації. На веб-порталі також забезпечується комплексна система захисту інформації з підтвердженою відповідністю.

Державна система електронних звернень є безкоштовною у використанні та цілодобово загальнодоступною.

Враховуюче це, на сайті Сумської міської ради відключається модуль онлайн-приймальні, і всі електронні звернення, у тому числі й на ім’я міського голови, прийматимуться виключно через веб-портал z.gov.ua

У головному меню сайту розміщено окремий розділ «Електронне звернення», який містить посилання на портал.

Зареєструватися на ньому можна як за допомогою цифрового підпису, так і без нього. Для направлення звернення в електронній формі до міського голови, Сумської міської ради чи її виконавчих органів необхідно на етапі формування звернення в полі «Установа» набрати «Виконавчий комітет Сумської міської ради» (достатньо ввести перших кілька літер, система підлаштується автоматично).

На веб-ресурсі також передбачені детальні інструкції для користувачів.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: