Керама Хит
Керама Хит

Цьогоріч на Сумщині запрацюють нові заводи

Суспільство | 08:00, 2.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Про це повідомив голова Сумської ОДА Микола Клочко на бізнес-форумі, який проводився в рамках чотирнадцятої Міжнародної універсальної виставки «Слобожанський міст – 2017».

«Попри близькість до кордону з країною-агресором, відсутність підтримки з боку державних компаній наших підприємств, ми рухаємося вперед. І уже в липні цього року здаватиметься в експлуатацію черговий завод компанії «ГУАЛАПАК», створюватиметься більше 300 нових робочих місць. Сума інвестицій у нашу область при цьому складає понад 16 мільйонів євро. Крім того, восени ми очікуємо відкриття цукрового заводу та заводу з переробки сої», – зазначив посадовець.

Також він повідомив, що Сумська область має потужний потенціал для свого розвитку, – пише tribuna.sumy.ua.

Нині понад 500 суб’єктів господарювання Сумщини здійснюють зовнішньоторговельні операції із представниками 102 країн світу. Більше того, сьогодні економіка області великою мірою орієнтована на партнерство із країнами Євросоюзу. Так, за 2016 рік зовнішньоторговельний оборот області товарами з країнами Європейського Союзу склав майже 340 мільйонів доларів США та збільшився на 12% у порівнянні із 2015 роком.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: