СумБуд
СумБуд

У міграційній службі онлайн – сервісом «електронна черга» за 20 днів функціонування скористалося майже 2000 мешканців Сумщини

Кордон, Суспільство | 09:52, 5.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

З 10 серпня мешканцям Сумської області доступний новий онлайн – сервіс у сфері міграційних послуг «електронна черга»

«Суттєва актуальність міграційних послуг з питань оформлення біометричних документів спонукає системно працювати над вдосконаленням, підвищенням та покращенням рівня обслуговування громадян. Саме з цією метою керівництвом Управління вжито ряд ініціативних заходів до центрального апарату ДМС України, спрямованих на аргументацію доцільності включення до сервісу «електронної черги» міграційної служби Сумської області на ряду з першими та суттєво більшими за чисельність населення регіонами в межах України», –  зазначає начальник служби області Дмитро Костєнніков.

Аналіз роботи сервісу свідчить про досить високу активність жителів області в частині користування ним, говорять в Управлінні.

Так, у період з 10 по 31 серпня заяв від громадян на оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон до підрозділів міграційної служби подано близько 2000. Це ті особи, які безпосередньо скористалися онлайн – сервісом «електронна черга», здійснивши попередньо самостійно запис до підрозділу ДМС, обираючи зручний для кожного окремо дату та час подачі документів.

«Для тих мешканців нашої області, хто не має доступу до електронних сервісів чи з інших причин не має можливості ними користуватися і надалі доступна поточна черга безпосередньо у підрозділах нашої служби», – додав Дмитро Костєнніков.

Вцілому ж, за 8 місяців поточного року підрозділами міграційної служби в Сумській області прийнято більше 86 тисяч заяв на оформлення біометричних документів (з них: 63987 заяв на оформлення закордонних паспортів та 22195 – на оформлення id – карток), – інформує міграційна служба.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: