СумБуд

У поліції Сумщини – нові кадрові призначення

Суспільство | 22:28, 14.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні начальник ГУ НП області представив особовому складу Глухівського і Шосткінського відділів та Кролевецького і Середино-Будського відділень поліції новопризначених керівників. Ці кадрові рішення начальником поліції області були прийняті у зв‘язку з прорахунками попереднього керівництва цих підрозділів у організації службової діяльності.

Так, особовому складу Глухівського відділу поліції був оголошений наказ, згідно якого обов‘язки начальника відділу покладені на підполковника поліції Олексія Борковця, котрий раніше обіймав посаду заступника начальника Шосткинського відділу поліції – начальника сектору кримінальної поліції. Олексій Олександрович Борковець має вищу юридичну освіту, працює в органах внутрішніх справ більше 20 років, і майже весь цей час прослужив саме в оперативних підрозділах. Він подякував керівнику поліції області за виявлену довіру та запевнив, що всі дії підрозділу будуть націлені на боротьбу зі злочинністю і на благо громадян, та висловив сподівання на тісну співпрацю з місцевою владою.
На посаду начальника Кролевецького відділення поліції призначений майор поліції Андрій Малюшин, який до цього тимчасово виконував обов‘язки керівника цього ж відділення. Андрій Євгенович Малюшин закінчив Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю правознавство, і служить в ОВС з 2002 року. Має чималий досвід роботи в оперативних підрозділах поліції області.
Начальник ГУ НП Микола Лушпієнко представив нового керівника і особовому складу Шосткинського відділу поліції. Ним став майор поліції Сергій Забозлаєв, котрий раніше очолював Середино-Будське відділення поліції. Сергій Олександрович Забозлаєв в органах внутрішніх справ працює більше 15 років і зарекомендував себе як досвідчений керівник і добрий організатор. Має досвід роботи в службі дільничних офіцерів поліції та в оперативних підрозділах.
Його попередник – Валерій Строкач, призначений на посаду начальника одного з оперативних підрозділів обласного апарату поліції. Микола Лушпієнко відмітив з позитивного боку роботу останнього на посаді очільника Шосткинського відділу поліції. І зазначив, що був приємно вражений листом, отриманим від особового складу Шосткинського ВП. У своєму зверненні працівники підрозділу не тільки подякували йому за можливість працювати під керівництвом такого досвідченого і чуйного організатора, яким виявився Валерій Строкач, а й визнали власні прорахунки в роботі, що призвели до кадрових змін. Начальник ГУ НП висловив сподівання, що особовий склад відділу врахує помилки і не допустить їх у майбутньому.
Колектив Середино-Будського відділення поліції очолив капітан поліції Сергій Тітенко, котрий донедавна обіймав посаду начальника слідчого відділу цього ж підрозділу. Сергій Павлович Тітенко має вищу юридичну освіту, і працює в ОВС більше 10 років, присвятивши свою службову діяльність саме роботі у слідстві.

«Ще раз підкреслюю, що наша основна задача – забезпечити людям повну безпеку, де б вони не знаходились – удома, на вулиці чи на робочому місці, – наголосив керівник ГУ НП Микола Лушпієнко. – Тим більше, що керівництво МВС України останнім часом, як ніколи, переймається забезпеченням добробуту поліцейських, тож, відповідним чином, повинна бути й позитивна віддача».

Микола Лушпієнко звернув увагу на дотримання особовим складом заходів особистої безпеки під час виконання службових обов‘язків, та побажав поліцейським успіхів у роботі і натхнення, аби докласти всіх зусиль задля забезпечення публічного правопорядку та громадської безпеки на території обслуговування.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: