Реклама
jurotat

У робочих цілях: голова Тростянецької РДА долучився до інтернет-інформування (фото)

Суспільство | 11:00, 8.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Перейнявши досвід очільників міст Сумщини та інших, голова Тростянецької РДА Dmitry Nazarenko розповів у ФБ про свої робочі успіхи та сподівання.

«Сьогодні, коли інформація та соціальні мережі відіграють таку важливу роль у суспільстві, спробую оперативно інформувати про життя нашого Тростянецького району та мою роботу на посаді голови райдержадміністрації.

Понеділок пройшов насичено. Особисто перевірив, як ідуть ремонтні роботи у Тростянецькому будинку культури. Минулого року ми вже зробили капітальний ремонт даху і тепер в приміщенні БК можна спокійно знаходитися в будь-яку погоду. Цього року працюємо над фасадом. Окрім цього вдалося значно оновити музичну апаратуру, пошити нові костюми для учасників хорів.

Вдалося не оминути і питання енергозбереження. Завдяки новим енергоефективним діодним лампам знизили споживання у п’ять разів та й працюють вони в кілька разів довше – зекономлені кошти зайвими не будуть, зможемо втілити ще цілий ряд добрих справ для району.

Розумію, що це тільки початок. Та якщо б ми цього не зробили, то через кілька років могли б і повністю втратити Тростянецький РБК. Адже ремонту там не було десятки років і хто знає скільки витримала б ще будівля. Маю надію, що тепер Будинок культури стане справжнім мистецьким майданчиком для наших талановитих людей. Зі свого боку буду й надалі тримати справу на особистому контролі», — пише він.

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: