СумБуд
СумБуд

У Сум немає коштів на автоматичне освітлення вулиць

Суспільство | 20:55, 19.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Електронна петиція щодо автоматичного освітлення вулиць Сум отримама відповідь.

«Освітлення нашого міста вмикається не по факту настання сутінок, а по якомусь не зрозумілому графіку, який складається вручну. Невже необхідно чекати ДТП на пішохідних переходах, для встановлення систем автоматичного ввімкнення освітлення в місті з настанням темряви? Дуже часто в вечірній час доби на небі хмарно і на вулицях темно ще за довго до заходу сонця. Датчик визначення освітлення не так дорого коштує, як людське життя. Прошу перевести роботу системи освітлення міста з графіків на автоматичну роботу за сонячним освітленням», – писав Дмитро Захарко, автор петиції.

Відповідь на електронну петицію:

«Ваша електронна петиція щодо розробки графіку та автоматичного включення вуличного освітлення міста розглянута департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради.

Повідомляємо, що на теперішній час розроблений та затверджений графік включення та відключення електромереж зовнішнього освітлення м. Суми за координатами 51° п.ш. та 34,8° с.д./час місцевий (додається).

Що стосується придбання датчиків визначення освітлення, які б в автоматичному режимі забезпечували ввімкнення мереж вуличного освітлення по місту, зазначаємо, що у зв’язку з обмеженістю фінансування немає можливості виконати зазначені роботи у поточному році.

Дана пропозиція департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради врахована і при умові належного фінансування цих робіт у 2019 році буде опрацьована».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: