Реклама
Керама Хит

У Сум з’явилась «Совість»!

Суспільство | 19:26, 19.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Допомога тим, хто цього потребує, захист прав громадян, просвітницька робота, проекти у соціальній, медичній і екологічній галузях. Цими питання вже більше 10 років переймається громадська організація «Соціальна справедливість «Совість», діяльність якої добре відома не тільки в столиці, а й в регіонах України. Нещодавно ряди її волонтерів поповнили сумчани.

Цими вихідними в Сумах пройшла інформаційна кампанія на підтримку мережі центрів соціального захисту дітей. Волонтери громадської організації «Совість» розповсюджували інформаційні листівки про роботу закладів та потреби жителів міста, які стикнулися з труднощами і потребують допомоги небайдужих людей.

«Сьогодні ми допомагаємо Сумському обласному центру соціально-психологічної реабілітації. В ньому перебуває понад 50 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, віком від 3 до 18 років. Ціль акції –  зробити дітей щасливішими, а їх життя комфортнішим. Наша волонтерська організація шукає меценатів, які безпосередньо допомагатимуть закладу. А таких людей з відкритим і щедрим серцем, в нашому обласному центрі, багато.

До речі, на відміну від інших громадських організацій, ми кошти не збираємо, а долучаємо до корисної справи благодійників, що напряму взаємодіють з благодійними фондами та організаціями»,  –  розповідає координатор сумської волонтерської організації Віталій Плешивий.

У найближчих планах ГО «Соціальна справедливість «Совість» організувати новорічні заходи для безпритульних та знедолених сумчан. На них чекають святкові обіди та концертні програми з подарунками.

«Адже це саме та категорія людей, яка сьогодні, як ніколи, потребує нашої уваги, любові та порозуміння. І головне, що в обласному центрі є люди, які готові творити добрі і корисні справи», –  говорить Віталій Плешивий.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: