Реклама
Керама Хит

У Сумах 1790 осіб отримують допомогу по безробіттю

Суспільство | 21:30, 12.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Чисельність зареєстрованих безробітних, які станом на 7 березня перебували на обліку у Сумському міському центрі зайнятості, складала 2148 осіб із них 1790 (83%) отримували допомогу з безробіття. 

Актуальна база вакансій налічувала 986 одиниць: для робітників – 518, службовців – 397, осіб, які не мають професії або займали місця, що не потребують спеціальної підготовки – 71. Навантаження на одне вільне робоче місце зареєстрованих безробітних становило дві особи.

За період з 2 по 6 березня у пошуках роботи до міського центру зайнятості звернулись 115 осіб.

Станом на 2 березня поточного року між приватними підприємцями та найманими працівниками розірвано 124 трудових договорів, укладених до 1 січня 2015 року.

За сприяння служби зайнятості з початку року працевлаштували 1076 осіб, з них зареєстрованих безробітних – 415.

Чисельність безробітних направлених на професійне навчання під замовлення роботодавця з початку року становить 73 особи.

На виконання громадських робіт у поточному році для інформування населення про надання житлових субсидій направлено вісім осіб з числа зареєстрованих безробітних у департамент соціального захисту населення. Також, з початку року 12 осіб взяли участь у роботах тимчасового характеру, оплата яких здійснюється за кошти роботодавців.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: