Реклама
jurotat

У Сумах активно взялися за розвиток туризму

Суспільство | 10:08, 3.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Під  гаслом «Сумщина — край, що надихає»  пропонують популяризувати туристичні ресурси Сумщини, — інформує Сумська ОДА.

Найперспективніші напрямки розвитку туризму та шляхи їх впровадження обговорювали з керівником апарату облдержадміністрації профільні фахівці, експерти, керівники галузей освіти, культури, екології, дорожнього господарства та правоохоронних органів.

«В усьому світі сьогодні зростає попит на активний та діловий туризм. Зараз у цьому напрямку успішно працюють лише Київ, Одеса та Львів, тому Сумщина має всі можливості зайняти свою нішу. Іноземні компанії для проведення семінарів, конференцій, ділових зустрічей залюбки обирають місця, де ніколи не були», — розповів начальник відділу туризму облдержадміністрації Юрій Гладенко.

Він також нагадав, що саме розвиток туристичної інфраструктури приваблює закордонних інвесторів, забезпечує додаткові надходження до бюджету та нові робочі місця. У цьому випадку, туризм – це одна зі складових якісного економічного зростання, бо він об’єднує близько 50 сфер діяльності.

Юрій Гладенко ще згадав про туристичні кластери, які активно створюються, зокрема на Сумщині, і дозволять нам вийти на новий рівень та створити унікальний конкурентний продукт. Представив основні  пріоритетні локації нашого краю, серед яких все, що пов’язано зі «Словом о полку Ігоревім» у Путивлі, «Кролевецькі рушники», Деснянсько-Старогутський національний природний парк у Середино-Будському районі.

Обговорювались також питання встановлення знаків та дорожньої розмітки, що вказують на наявність туристичних маршрутів або об’єктів;  облаштування цивілізованої придорожньої інфраструктури, зон короткотермінового відпочинку; безпеки перевезення дітей під час екскурсій.

Активність всіх учасників зібрання, готовність оперативно долучитися до ефективної роботи дає надію, що обласна Рада з питань розвитку туристичної діяльності стане рушійної силою у цьому напрямку.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: