Реклама
jurotat

У Сумах будинок на Петропавлівській «тріщить по швах»

Суспільство | 08:35, 28.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Мешканці будинку №68 по вулиці Петропавлівський живуть, немов у картковому будинку, який може у будь-який момент обвалитися.

Цьогоріч будинок відзначає свій ювілей — йому 50 років. Мешканці переймаються, що цей рік може стати для нього останнім. По всьому будинку, а переважно по 3-му під’їзду пішли тріщини – як на фасаді будівлі, так і усередині.

«Зараз будинок почав різко просідати. Тріщини почали розходитися ще більше. Ось, подивіться, розійшлася бетонна плита і висить брусок якраз над під’їздом, який по голові може впасти і вдарити», — розповідає мешканець будинку пан Віктор.

Тріщини по всьому під’їзду – від підлоги до стелі. На одному з поверхів стіна помітно почала рухатись, та утворилась між нею та вікном щілина, розміром з палець. У квартирах мешканців будинку також почали тріскатись стіни. Пані Ірина закінчила ремонт тиждень тому, та вже через три дні помітила тріщини. Такі проблеми і у інших квартирах, сумчани навіть чують, як їхній будинок руйнується.

Пані Валентина та її домочадці, живуть на 5 поверсі, через цю щілину в підлозі між 5-им та 4-им можуть спілкуватись з сусідами, кажуть все досить розбірливо чути. Спокійно прийняти ванну взагалі не можуть,  кожного разу заходять до неї з острахом.

«Стіна відходить, уже вона відійшла на палець, разом з нею відходить плитка. Плитка простукується, вона дуже слабо тримається. Кожен раз, приймаючи душ, ми думаємо, залишимося ми живи чи ні, впаде вона на голову, або не впаде. Тому що плитка тримається на чесному слові. Ти миєшся, воно тріщить».

СТС

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: