СумБуд
СумБуд

У Сумах грали в антикорупційну інтелектуальну гру

Суспільство | 19:29, 25.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Турнір з інтелектуальної гри Що? Де? Коли? відбувся вчора в Сумах у Розумному Хабі.

Тематика гри – антикорупційна. Турнір складався з трьох турів по 10 запитань у кожному. За титул знавців антикорупційної тематики змагалися 6 команд.  Їх назви гравці обирали самостійно: це – “Їжачки”, “Корінь Квадратний Корупції”, “Гринджоли”, “КБК”,”Онікс” та “Четверта влада”. Чому тематика гри – антикорупційна розповіла її ведуча Ірина Колотило:

«Наразі це одна з найбільших проблем в Україні, але ми вирішили знайти більший підхід, біль інформаційно-розважальний і для свідомої молодіЦе будуть приклади якихось корупційних випадків, які трапились в Україні або за кордоном. Жартівливого характеру або серйозні, але в жартівливому тоні»

Анастасія Голуб, співорганізаторка турніру: 

 «Ми складали питання на основі дуже гучних антикорупційних кейсів, загалом на логіку. Наша молодь активно цікавиться громадським життям, політикою і досвід тестування ігор свідчить, що гарно справляється з цими питаннями. А головне – не те, щоб вони знали, а щоб робили висновки»

Відповідь учасники мали знайти за 1 хвилину та записати її на листок, який забирали помічники ведучої. Після цього оголошувалась вірна відповідь. Після першого туру лідирувала команда під назвою “Корінь Квадратний Корупції” –з 10 питань правильних  відповідей – 8. Менше всіх балів «заробила» команда “КБК”.

Денис Пасько, учасник команди “КБК“:

«Більш не згодні з формулюванням питань – були питання, де не було конкретики і можна було досить багато давати варіантів, особливо, якщо це період в історії, де не конкретизувалась країна або щось інше. Досить багато, до чого можна причепитися»

Турнір тривав впродовж 2,5 годин. У підсумку гри перемогла команда «Гринджоли»: з 30 можливих балів вони набрали 15. Друге та третє місця посіли “Корінь Квадратний Корупції” та “Їжачки”. Останньою стала “Четверта Влада” – її гравці набрали 3 бали. Додам, турнір організований у рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія» Агенства США з міжнародного розвитку».

UA:СУМИ

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: