Реклама
Керама Хит

У Сумах матерів-героїнь закликають отримати одноразову допомогу

Суспільство | 21:04, 20.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Департамент соціального захисту населення нагадує, що сумчанки, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», мають право на отримання одноразової винагороди, – повідомляє Інфопортал міськради

Нагадаємо, відповідно до Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29 червня 2001 року № 476/2001 почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Для отримання винагороди жінка, якій присвоєно почесне звання, або уповноважена нею особа має подати до департаменту соціального захисту населення за місцем реєстрації заяву про виплату винагороди із зазначенням способу виплати, копію сторінок паспорта з даними про прізвище, ім’я та по батькові, місце реєстрації.

Уповноважена особа подає також нотаріально засвідчений документ, що підтверджує її право представляти жінку, якій присвоєно почесне звання.

У разі, коли «Мати-героїня» не отримала винагороду протягом відповідного бюджетного періоду з поважних причин, вона має право звернутися за її отриманням у наступному бюджетному періоді і отримати винагороду виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого з 1 січня року, в якому жінці було присвоєно таке звання.

Сума винагороди обчислюється відповідно до Указу Президента України від 25 грудня 2007 року № 1254 «Про одноразову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого з 1 січня року, в якому жінці було присвоєно почесне звання починаючи з 2011 року.

З питань призначення винагороди звертатись до департаменту соціального захисту населення (вул. Харківська, 35, каб. 135), з понеділка по четвер з 8:00 до 18:00, у п’ятницю – з 8:00 до 17:00, в суботу – з 8:00 до 13:00. 

Тел. попереднього запису на прийом: 60-45-06, 63-54-97, телефони «гарячих ліній» для консультацій: 60-46-04, 60-45-01, (050)4078199.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: