Реклама
jurotat

У Сумах намагаються зламати корупційну схему

 Поделиться

Поделиться в

Foto

Сьогодні, 24 листопада, люди на сесії обласної ради вимагали ліквідувати комунальне підприємство – “Ландшафтний парк “Сеймський”. 

Сотні людей з чотирьох районів області разом з місцевим депутатом Ievgen kuzmychov та представниками «Східного Корпусу» м. Суми рішуче виступили проти існування РЛП «Сеймський». Вони вбачають в ньому олігархічну надбудову, яка працює не як комунальне підприємство, а як феодальна інституція.

В 2016 році це комунальне підприємство було створено за згоди екс-голови Сумської обласної ради Семена Салатенка та депутатів. Втім, як зазначає сам Семен Салатенко, вже після його зняття з посади підприємство отримало вкрай широкі повноваження, що в результаті призвело до обмеження прав громад та громадян вільно розпоряджатись своєю землею та природними ресурсами.

«Існування парку з такими повноваженнями суперечить самій суті реформи децентралізації», — заявив депутат однієї з ОТГ Ievgen kuzmychov 

Активісти «Східного Корпусу» м. Суми закликають  керівництво Сумської обласної ради та її депутатів невідкладно розпочати процес ліквідації РЛП «Сеймський»!  А також сподіваються на авторитет і підтримку нинішнього голови облради Володимира Токаря.

Громада області ж вимагає, щоб депутати обласної ради прийняли рішення на її благо.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: