Реклама
jurotat

У Сумах обрали голову апеляційного суду області

Події, Суспільство | 10:10, 26.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

Головою апеляційниго суду області стала Наталія Литовченко. Про це повідомляє прес-служба відомства.

22 вересня відбулися загальні збори суддівського корпусу. За результатами таємного голосування, судді апеляційної інстанції більшістю голосів підтримали кандидатуру заступника голови суду, суддю-спікера кримінальної палати Наталію Литовченко.

Нагадаємо: після подання заяви про відставку колишнім очільником суду Володимиром Шевченком, установою тривалий час керував виконуючий обов’язки.

Довідка: Наталія Олексіївна народилася в місті Тростянець Сумської області. Має вищу юридичну освіту (зокрема, закінчила магістратуру Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого ) та майже тридцятирічний досвід роботи в галузі права. Свій професійний шлях новообраний голова починала  юрисконсультом на рідній Тростянеччині. Сім років пропрацювала радником з юридичних питань на підприємствах різних форм власності. На стежку суддівства вирішила стати у 2001 році, саме тоді почала працювати стажистом судді у Тростянецькому міськрайонному суді, а вже через рік в тому ж суді виносила рішення іменем України.

Десять років Наталія Литовченко здійснювала правосуддя на Тростянеччині, до обласного центру в якості судді Апеляційного суду Сумської області переїхала працювати у 2012 році. У 2015 році її було обрано секретарем палати із розгляду справ та матеріалів кримінального судочинства, а на початку 2016 року – заступником голови Апеляційного суду Сумської області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: