Реклама
jurotat

У Сумах оновлять «Казку»

Події, Суспільство | 09:06, 23.06.2017
 Поделиться

Поделиться в

До вересня цього року КП «Сумикомунінвест» підготує концепцію (програму) по перспективному і комплексному розвитку та функціюванню дитячого парку «Казка».

Про це йдеться у відповідях міської влади одразу на дві електронні петиції сумчан щодо благоустрою парку.

На петицію про облаштування нових туалетів у дитячому парку, яку підтримали 278 сумчан, відповіли: «У 2016 році за кошти міського бюджету у дитячому парку «Казка» було проведено капітальний ремонт туалетів і від відвідувачів цього парку нарікань на їх роботу у поточному році не було.

Також повідомляємо Вас, що відповідно до розробленої програми розвитку міського парку ім. І.М. Кожедуба, у 2017 році планується розробити його проект реконструкції та оновлення. В цьому проекті передбачається і проведення робіт з встановлення нових туалетів на території міського парку».

На петицію про встановлення нових атракціонів, яку підтримали 265 чоловік, відповіли: «Комунальним підприємством «Сумикомунінвест» Сумської міської ради у поточному році розпочато розроблення концепції (програми) по перспективному і комплексному розвитку та функціюванню дитячого парку «Казка». Окремим розділом цієї концепції є оновлення дитячих атракціонів.

Плановий термін закінчення розробки зазначеної вище концепції, вересень поточного року».

Джерело: Трибуна.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: