СумБуд
СумБуд

У Сумах опрацьовували головні критерії оцінки кандидатів на управителя багатоквартирного будинку

Суспільство | 20:05, 25.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Відбулось чергове засідання конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку під головуванням заступника міського голови Олександра Журби.

З метою уточнення положень конкурсної документації для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку члени конкурсної комісії розглянули зауваження та пропозицій, що надійшли від обслуговуючих організацій міста. Особливу увагу приділили саме критеріям оцінки конкурсантів на управителя.

ТОВ «Керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс» мало зауваження та пропозиції до наступних критеріїв – рівня забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою (транспорту, спеціалізованої техніки, інвентарю); фінансової спроможності учасника конкурсу; наявності персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професійних працівників та має необхідні знання та досвід; наявності досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.

За пропозиціями ПРБП «Рембуд» більш детально зупинились на понятті коштів у конкурсантів, що оцінюватимуться конкурсною комісією та окремих випадках зменшення балів конкурсантам.

Окрім того, під час засідання розглянули пропозицію періодичності вимірювання опору ізоляції, а саме вирішили проводити електровимірювальні роботи раз на два роки та мати чотири відповідні протоколи згідно з Правилами технічної експлуатації електроустановок, Правилами безпечної експлуатації електроустановок, Правилами будови електроустановок (спеціальних електроустановок).

Члени комісії приймали рішення колегіально, по кожній пропозиції та зауваженню визначались шляхом голосування.

Інформаційний портал Сумської міської ради

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: