СумБуд

У Сумах почали набір дітей до перших класів

Суспільство | 08:02, 2.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

Управління освіти і науки Сумської міської ради інформує про те, що 1 квітня розпочалось зарахування дітей до 1-х класів шкіл міста.

Зарахування здійснюється у відповідності до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та, як правило, у відповідності до території обслуговування (рішення виконавчого комітету від 12 лютого 2019 року № 99 «Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у м. Суми»).

Заяви від батьків про зарахування дітей до 1-го класу прийматимуть до 31 травня.

У заявах необхідно повідомляти про право на першочергове зарахування та реквізити документа, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти, та додавати до них копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал); оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»; оригінал або копію висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації для зарахування дитини в інклюзивний чи спеціальний класу (разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини з особливими освітніми потребами).

До 1 червня включно зараховуватиму: всіх дітей за місцем проживання на території обслуговування закладу освіти (якщо воно підтверджене); дітей, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому заклад; дітей працівників цього закладу освіти чи випускників дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності).

Пріоритетності в зарахуванні дітей цих чотирьох категорій немає.

Після 1 червня (упродовж двох робочих днів) буде оприлюднена кількість вільних місць після зарахування, список бажаючих на вільні місця, дата жеребкування.

З 5 по 10 червня проводитиметься жеребкування, за результатами якого охочих зараховуватимуть на вільні місця.

До 15 червня буде видано наказ про зарахування до 1 класу на підставі жеребкування.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: