Реклама
Керама Хит

У Сумах відбулась виставка-ярмарок органічних товарів

Події, Суспільство | 18:00, 10.09.2017
 Поділитися

Поділитися в

8 вересня у Сумах відбувся Другий міжнародний форум «Органічне виробництво – повага до себе та своєї землі». Його учасники обговорили державну регуляторну політику у сфері органічного виробництва, контроль стандартів менеджменту безпеки харчових продуктів, досвід діяльності виробників органічної продукції та їх об’єднань в Україні, пише xpress.sumy.ua.

Свої органічні товари представили сумчани та жителі області у Сумській торгово-промисловій палаті. Відвідувачам презентували косметику, продукти харчування та систему для очищення медових сот. Кріс цього для гостей організували дегустацію.

Також йшлося і про перспективи співробітництва із Канадою у рамках Угоди про вільну торгівлю.

«Сьогодні все більшої актуальності у світі, і в Україні зокрема, набуває тема здорового харчування і органічного виробництва, – розповів ініціатор форуму, президент  Сумської торгово-промислової палати Костянтин Макаренко. –  Сумська торгово-промислова палата також долучається до її вирішення. Якщо в країнах Європейського Союзу, Японії, США, Швейцарії, Канаді, Австралії та Новій Зеландії «органічні» площі становлять тисячі гектарів, то ми лише починаємо говорити про таке явище як органічне землеробство. На жаль, в Україні існує багато перешкод для його розвитку, які слід усунути. Обговорити увесь цей комплекс питань та зробити конкретні кроки щодо їх вирішення і мав на меті форум «Органічне виробництво – повага до себе та своєї землі». Паралельно з форумом ми проводимо виставку «Продукти для здорового життя», аби продемонструвати світові, що Сумщина готова стати серйозним «гравцем» на геополітичній карті продовольчого забезпечення».

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: