СумБуд
СумБуд

У Сумах провели Бандерівські читання

Суспільство | 08:37, 5.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Презентація книги МІСІЯ УКРАЇНИ ТА НАЦІОНАЛЬНІ ІНТЕРЕСИ В ГЛОБАЛІЗОВАНОМУ СВІТІ: ВІЗІЯ НАЦІОНАЛІСТІВ” відбулася 4 жовтня у Сумах. Презентував видання для сумської читацької аудиторії експерт недержавного аналітичного центру “Українські студії стратегічних досліджень” Юрій Олійник

За словами Юрія, книга містить найкращі роботи Міжнародного конкурсу есеїв для молодих науковців на тему «Чи здатна Україна на власний геополітичний проект: місія України та національні інтереси в глобалізованому світі».

Видання, за словами ініціатора та організатора щорічних Бандерівських читань, директора Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Юрія Сиротюка, «пропонує стратегічну дискусію про філософські підстави нашої геополітики, опційні моделі цілепокладання наших міжнародних зусиль, пошук відповіді на питання про «місце й місію України в міжнародній політиці» та амбіційні прогнози «Чи здатна Україна на власний геополітичний проект».

“Велика справа спочатку народжується в головах людей. Тлом для нашої дискусії був історичний, теоретичний та практичний досвід націоналістів-попередників, які надзвичайно влучно аналізували й прогнозували міжнародну політику. Нині час за нами!”, – підсумував презентацію Юрій Олійник.

Агенція промоції “Суми”

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: