Реклама
jurotat

У Сумах слухання щодо тарифів «Сумитеплоенерго» знову перенесли

 Поделиться

Поделиться в

Вже вчетверте «Сумитеплоенерго» намагались провети відкриті громадські слухання, щодо встановлення нових тарифів на тепло. Проте і на цей раз прийти до домовленості не вдалось — слухання було зірвано.

«Если мы выслушаем их намерения, то знайте, что тариф будет поднят. Потому что будет составлен протокол после этого и отправлен в НКРЕ. Вот что будет. Дайте нам все документы на изучение, две недели мы их изучаем и решаем: аргументированы их требования или нет. Потом мы доносим людям все», — заявив громадський активіст Олександр Соколов.

Активісти та всі присутні у залі представники громади наполягали на перенесенні слухання на два тижні та до більшого приміщення, за інших умов вони відмовились від будь-яких обговорень.

Після більше ніж годинної дискусії між активістами від громадськості та представниками ТОВ «Сумитеплоенерго» та начебто домовленості про перенесення слухань, громадськість пішла з готелю Reikartz Ukraine.

Проте представники «Сумитеплоенерго» все одно вирішили проводити обговорення. В результаті люди повернулись до залу, але далеко не всі. Обговорення тривали ще близько години, але громада залишалась незламною та наполягла на слуханнях лише через 14 днів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: