Реклама
Керама Хит

У Сумах «Центр догляду за тваринами» очолив колишній міліціонер і аграрій

 Поділитися

Поділитися в

Foto

Комунальне підприємство «Центр догляду за тваринами» минулого тижня очолив Володимир Катишев. 

Про це сьогодні, 5 березня, під час апаратної наради повідомив заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Степан Пак.

На посаду Володимир Катишев призначений з 26 лютого. Працюватиме за контрактом, що укладений терміном на один рік.

Новий керівник КП «Центр догляду за тваринами» 1977 року народження. В 1994 році закінчив Гребениківську середню загальноосвітню школу Тростянецького району. Здобув дві вищі освіти: у 1999 році – у СумДУ, у 2007 році – у ХНУВС.

У 1999 році почав працювати в СЗАТ ім. Шевченка Тростянецького району. Із лютого 2000 року по липень 2004 року служив в органах внутрішніх справ.

Потому Володимир Катишев працюв на керівних посадах у ДСП «Вири», ТОВ «Агрофірма» «Коршачинське», ТОВ «Агрокомплекс» Ореанда».

З 2006 по 2010 займався підприємницькою діяльністю. Наступні два роки очолював відділ по роботі з територіальною організацією ПО «Рідна Вітчизна». З жовтня 2013 року по червень 2014 року – начальник юридичного відділу КП «Сумижитло».

Нагадаємо, колишній директор КП «Центр догляду за тваринами» Володимир Руденко обурювався жахливими умовами, які міська рада надала центрові. Детальніше тут.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: