Реклама
jurotat

У Сумах ухиляються від призову 2424 особи

Суспільство | 11:30, 1.03.2018
 Поделиться

Поделиться в

Foto

У Сумах, за даними військкомату, ухиляються від призову 2424 особи: понад один рік – 1069 осіб; понад два роки – 320 осіб; понад три роки – 1029 осіб; понад чотири роки – три особи; понад шість років – три особи. Про це доповів заступник міського голови Максим Галицький під час ХХХVІІ сесії міської ради.

Інформація щодо осіб, які ухиляються від призову на строкову військову службу, передавалась до Сумського відділу поліції ГУНП в Сумській області. Знайдено органами поліції 20 осіб, на яких складені адміністративні протоколи.

Серед причин, що не дозволили виконати план призову, Максим Галицький назвав відсутність значної кількості призовників за місцем їх реєстрації, що унеможливлює проведення оповіщення; низьку явку призовників до Сумського МВК на виклик за повістками; низький стан здоров’я призовників.

Депутат міської ради, директор Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти» Віталій Мельник порадив заступнику міського голови відповідальному за виконання плану призову активно проводити відповідну просвітницьку роботу зокрема серед учнів закладів професійно-технічної освіти.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: