Реклама
jurotat

У Сумах відбулася дегустація продуктів місцевих виробників (+Фото)

Суспільство | 21:03, 19.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

За ініціативи міської влади у Сумах провели виставку-презентацію продовольчих товарів місцевих виробників, — повідомляє Інфопортал міськради

Започатковуючи такий захід, міська влада мала на меті популяризувати та просувати продукцію місцевих виробників, продемонструвати асортимент харчової продукції місцевих товаровиробників бюджетним організаціям, що здійснюють закупівлі продуктів харчування, надати підприємствам міста додаткові можливості для реклами своєї продукції, а також підтримати місцевого товаровиробника, адже це наповнення бюджету міста.

«Сьогодні вперше ми вирішили зробити таку виставку-презентацію та представити товари харчування наших місцевих товаровиробників. Ми запрошували всіх підприємців, які працюють з нашими бюджетними організаціями і товаровиробників», – зазначила заступник міського голови Ольга Волошина.

У виставці, організаційне забезпечення проведення якої здійснював відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, виявили бажання взяти участь філія «Сумського молочного заводу», підприємство облспоживспілки «Сумський виробничий комбінат», ВАТ «Ворожбянський м’ясокомбiнат», які представили широкий асортимент продовольчих товарів власного виробництва. Їх можна було не лише побачити, а й скуштувати.

Такі виставки планують влаштовувати щороку.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: