Керама Хит
Керама Хит

У Сумах виділено додаткові кошти на порятунок інфарктників

Суспільство | 21:06, 28.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

Депутати ухвалили рішення виділити обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 660 тисяч гривень на придбання 20 доз препарату «Металізе».

Він застосовується для надання на догоспітальному етапі невідкладної допомоги хворим із гострим інфарктом міокарда.

«Металізе» виробництва Boehringer Ingelheim (Німеччина) вводиться внутрішньовенно та розчиняє тромби. Застосування тромболітичної терапії протягом перших двох годин від початку інфаркту міокарда створює умови для подальшого ефективного лікування та реабілітації хворих, знижує ризик летального наслідку та розвитку інвалідності.

«Піклування про здоров’я сумчан, надання якісної та ефективної медичної допомоги – одне з важливих завдань для влади. Тож ж наше рішення вірне, і воно дає двадцяти сумчанам надію на порятунок», – зазначив міський голова Олександр ЛИСЕНКО.

За даними аналізу, хворим жителям Сум, які мають показання до застосування тромболітичної терапії, цей вид лікування проведено у 100% випадків, з них на догоспітальному етапі препаратом «Металізе» – 59% (35 випадків) від усіх проведених процедур тромболізису, – йдеться на Інфопорталі міськради.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: