Реклама
jurotat

У Сумах відкрили «Розумний хаб»

Події, Суспільство | 12:50, 8.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 7 вересня, сумчанам презентували новий майданчик для громадських ініціатив — «Розумний хаб». Це своєрідний  простір для концентрації ідей, задумів, які мають обговорюватися та формуватися у реалізацію конкретних тематичних проектів.

«Ми подумали, що у Сумах не вистачає простору для того, щоб розумні ідеї для розвитку міста концентрувались в одному місці, розвивались і виходили уже у вигляді якихось проектів. Це простір для розвитку громадянського суспільства як субєкту взаємодії з владою для розвитку міста», — говорить один з організаторів «Розумного хабу» Олександр Такул.

Проект реалізований Громадським фондом Суми, Центром соціального партнества разом із Сумською облдержадмістрацією.

«Ми хочемо надавати приміщення для втілення у життя різних ідей, заходів, бо дуже часто люди просто не знаходять місце, де можна зібратися. У нас простору такого раніше просто не було, — говорить співзасновник проекту Дмитро Тіщенко, — Все, що люди хочуть робити для того, щоб наше місто ставало кращим в будь-якій сфері. Наприклад, люди хочуть займатись питаннями серйозними, щодо бюджету, то будь-ласка, ви можете приходити, збиратися, організовувати навчальні заходи.»

Графік роботи хабу вільний та демократичний — слід подати заявку, визначити тему, час, співрозмовників і у вашому розпорядженні приміщення розміром 100 кв м. Щодо форм проведення, то це можуть бути семінари, лекції, тренінги, конференції і т.д.

Перший етап роботи «Розумного хабу» розрахований на 9 місяців.

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: